class="rtl post-template-default single single-post postid-7338 single-format-standard wp-embed-responsive night-mode sticky-sidebar elementor-default elementor-kit-2279" itemscope="itemscope" itemtype="https://schema.org/WebPage" >

بردگیم مهاجمان دریای شمال؛ ماجراجویی و نبرد وایکینگ‌ها را تجربه کنید

این هفته یک بازی فکری جذاب از یک سه‌گانه‌ی محبوب انتخاب کرده‌ایم. بازی فکری Raiders Of The North Sea (مهاجمان دریای شمال) با سبک Worker Placement که تجربه‌ی جالبی از همکاری و رقابت را برای شما می‌سازد.

خرید محصول از دیجی‌کالا

بازی‌های دیگر این سه‌گانه شامل بازی Architects و Paladins می‌شود که قطعا یکی جذاب‌تر و درگیر کننده‌تر از دیگری هستند. داستان بازی متعلق به دوران وایکینگ‌ها است و شما باید برای کارهای مختلف در بازی مثل حمله به دهکده‌ها یا استفاده از ساختمان‌ها و منابع، به طور مشترک با دیگر بازیکنان از آدمک‌های بازی استفاده کنید. آدمک‌ها درجه‌بندی دارند و از آنجایی که همه‌ی بازیکنان می‌توانند از همه‌ی آدمک‌ها استفاده کنند، باید قبل از جابه‌جا کردن هر آدمک، حرکات احتمالی بازیکنان دیگر را در نظر بگیرید و کاری نکنید که حرکت شما به سود آن‌ها تمام شود. هدف بازی کسب امتیاز بیشتر از جنگ‌ها و غنائم سرزمین‌های مختلف با استفاده از استراتژی‌های دقیق است.

تمام کارت‌ها و تجهیزات این بازی متفاوت و جذاب، از طراحی بسیار خوبی برخوردارند. تجهیزات داخل بازی شامل آدمک‌ها در چند رنگ مختلف، توکن‌های امتیاز، تاس‌ها، مهره‌های منابع، کارت‌ها و توکن‌های پول و آذوقه می‌شود.

برای اینکه بیشتر با بازی فکری مهاجمان دریای شمال آشنا شوید، ویدیوی بالا را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

پاسخی بگذارید